STOP HNÍZDO - EMMA 1M; s lepící páskou

Produkt STOP Hnízdo EMMA spojuje efektivnost originálního produktu STOP Hnízdo s lehkostí instalace na větší plochy. 

EMMA poskytuje dokonalou ochranu pro větší plochy na fasádách obydlí. Díky využití speciálního plastu vám zajistí ochranu vašeho obydlí na dlouhá léta. Díky transparentními provedení fólie je Stophnízdo téměr neviditelné a opticky nenarušuje vzhled budovy.

Skladem
Kód: 49
200 Kč –10 % 180 Kč
Kategorie: Obchod
Hmotnost: 0.04 kg
Emma Photo 6
Akce
200 Kč –10 %

Produkt STOP HNÍZDO - EMMA chrání fasády, okna a balkony, před budováním ptačích hnízd a následnému znečišťování blátem a ptačím trusem. Zároveň chrání stěhovavé ptactvo (jiřičky, vlaštovky, apod.) před zraněním a je prevencí před shazováním ptačích hnízd.

Výrobek je z odolné plastové fólie a kvalitního lepidla. Mechanická ochrana je určena pro připevnění na spodní podbití střechy a betonové překlady fasády, je vhodná pro použití na větší plochy - fasáda, balkon.

Transparentní provedení výrobku STOP HNÍZDO EMMA umožňuje zachovat estetický vzhled objektu. Zároveň nezpůsobuje ptákům, kteří přilétají do jeho blízkosti, zranění. Odstup upevnění ochranné fólie od fasády citlivě odradí ptactvo od budování hnízd - nemají pevný podklad, na který by hnízdo mohli umístit.

Díky využití speciálního plastu a kvalitního lepidla vám STOP HNÍZDO EMMA pomůže zajistit ochranu vašeho obydlí na dlouhá léta. 

Ideální prevence a ochrana stavebních objektů před výstavbou ptačích hnízd a následnému znečištění. 

 

Montáž:

 

 

Zpět do obchodu