Neohodnoceno

STOP HNÍZDO - Mechanická ochrana fasád a okenních rámů - EMMA s lepící páskou (fasáda a balkon)

Mechanická ochrana ze speciálního plastu a kvalitního lepidla. Vhodná pro ochranu fasád a balkonu. Nezraňuje ptáky, zároveň chrání před výstavbou ptačích hnízd. Rozměry 100x13cm, balení obsahuje lepící pásku.

Skladem
Kód: 49
200 Kč
Kategorie: Fasády

Produkt STOP HNÍZDO - EMMA s lepící páskou má především ochrannou funkci. Jedná se o mechanickou ochranu fasády a balkonu před budováním ptačích hnízd a následnému znečišťování blátem a ptačím trusem. Zároveň chrání stěhovavé ptactvo (jiřičky, vlaštovky, apod.) před zraněním a je prevencí před shazováním ptačích hnízd.

Výrobek je z odolné plastové fólie a kvalitního lepidla. Mechanická ochrana je určena pro připevnění na spodní podbití střechy a betonové překlady fasády, je vhodná pro použití na větší plochy - fasáda, balkon.

Instalace výrobku je možná po důkladném očištění a odmaštění ploch určených k připevnění - v odstupu cca 3cm od fasády.

Montáž výrobku je oboustrannou lepící páskou, montážním lepidlem, resp. šrouby, hřebíky, sponami - v případě dřevěného nebo jiného nelepivého podkladu. 

Transparentní provedení výrobku STOP HNÍZDO EMMA umožňuje zachovat estetický vzhled objektu. Zároveň nezpůsobuje ptákům, kteří přilétají do jeho blízkosti, zranění. Odstup upevnění ochranné fólie od fasády citlivě odradí ptactvo od budování hnízd - nemají pevný podklad, na který by hnízdo mohli umístit.

Díky využití speciálního plastu a kvalitního lepidla vám STOP HNÍZDO EMMA pomůže zajistit ochranu vašeho obydlí na dlouhá léta. 

Ideální prevence a ochrana stavebních objektů před výstavbou ptačích hnízd a následnému znečištění.