O nás

Jistě znáte vlaštovčí hnízda přilepená na různých objektech. Chápeme, že pro někoho to znamená nepříjemnosti, zvláště znečišťování vlastního majetku. Na druhou stranu se snažíme zabránit ničení vlaštovčích obydlí a jejich obyvatel, především mláďat.

Řešení, které nabízíme, vzniklo jako přímá odpověď na problémy se stěhovavým ptactvem, které hnízdí na lidských obydlích. Znáte to - nevzhledné tradiční metody jakými je věšení CD, alobalů nebo igelitových pytlíků. Nejen, že tyto prostředky často nepřinášejí požadovaný výsledek, ale také příliš nezdobí naše okenní rámy a fasády.

Po mnohých experimentech vznikla dokonalá kombinace formy a materiálu, která se snadno instaluje, vydrží chránit majetek po desetiletí a zároveň nezraňuje ptactvo. Nabízíme celistvý produkt, který vaše obydlí ochrání nejen efektivně, ale také vkusně a dlouhodobě.

Naším hlavním záměrem je poskytnout funkční řešení pro vaše bydlení a zároveň ochránit populaci stěhovavého ptactva.

Odkaz na články a další informace:

https://www.zelenadomacnost.com/blog/index.php/2020/04/16/vlastovky-a-jiricky-nejcastejsi-otazky-a-odpovedi-ohledne-hnizdeni-na-lidskych-objektech/

https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/3087008-nenicte-jirickam-hnizda-pomozte-jim-je-stavet-vyzyvaji-ornitologove

https://radiozurnal.rozhlas.cz/ochrana-ptacich-hnizd-podle-novely-zakona-o-ochrane-prirody-6291833

https://prima-receptar.cz/vlastovky-co-jste-mozna-nevedeli/

 

vlaštovky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení