Neohodnoceno

STOP HNÍZDO - Mechanická ochrana fasád a okenních rámů - SH4 (okenní rámy)

Mechanická ochrana ze speciálního plastu, vhodná pro ochranu okenních rámů, štítů, menších ploch fasády domu. Nezraňuje ptáky, zároveň chrání před výstavbou ptačích hnízd. Balení obsahuje 4 kusy o rozměrech 125 x 100mm. 

Skladem
Kód: 46
200 Kč
Kategorie: Obchod

Produkt STOP HNÍZDO - SH4 má především ochrannou funkci. Jedná se o mechanickou ochranu oken, rámů, štítů, menších ploch fasády domu před budováním ptačích hnízd a následnému znečišťování blátem a ptačím trusem. Zároveň chrání stěhovavé ptactvo (jiřičky, vlaštovky, apod.) před zraněním a je prevencí před shazováním ptačích hnízd.

Výrobek je z odolné plastové fólie. Mechanická ochrana je upevněna na pevný podklad rámu okna. Obdobným způsobem je možné fólii upevnit ve štítu střechy nebo na spodním podbití střechy a betonových překladech fasády.

Instalace výrobku je možná po důkladném očištění a odmaštění ploch určených k připevnění - do horních rohů na okenní rám, zhruba 3cm od bočního/horního ostění okna/fasády/podbití střech/štítů domu apod.

Montáž výrobku je oboustrannou lepící páskou, montážním lepidlem, resp. šrouby, hřebíky, sponami - v případě dřevěného nebo jiného nelepivého podkladu.

Transparentní provedení výrobku STOP HNÍZDO SH4 umožňuje zachovat estetický vzhled objektu. Zároveň nezpůsobuje ptákům, kteří přilétají do jeho blízkosti, zranění. Odstup upevnění ochranné fólie od fasády citlivě odradí ptactvo od budování hnízd, nemají pevný podklad, na který by hnízdo mohli umístit.

Díky využití speciálního plastu a kvalitního lepidla vám STOP HNÍZDO SH4 pomůže zajistit ochranu vašeho obydlí na dlouhá léta. 

Ideální prevence a ochrana stavebních objektů před výstavbou ptačích hnízd a následnému znečištění.